Dla dzieci

Treningi dla dzieci
Prowadzone systematycznie treningi dla dzieci i młodzieży stanowią fundament codziennej działalności STS „TRIO”. Propozycja ta przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku szkolnym (od 6 do 14 lat), chcących zgłębić tajniki gry w tenisa stołowego i odnaleźć w ten sposób nową pasję.

Program treningów

Nasza szkółka stawia przede wszystkim na regularność. Trzy spotkania w tygodniu (26 godzin miesięcznie) to dla każdego z młodych adeptów solidna dawka ćwiczeń, nie tylko wpływająca korzystnie na ogólną kondycję, ale jednocześnie pobudzająca do działania umysł i kształtująca odpowiednio charakter. Nie od dziś wiadomo, że tenis stołowy jest dyscypliną, która w wyjątkowo skuteczny sposób zaszczepia w młodym zawodniku wytrwałość w dążeniu do celu, umacnia więzi, uczy współdziałania, systematyczności, punktualności czy sumienności.

Treningi dla dzieci i młodzieży w STS „TRIO” są więc znakomitą formą bezpiecznego i aktywnego spędzenia czasu, pod okiem profesjonalnych trenerów i pedagogów. Nauczymy grać w tenisa stołowego każdego chętnego, zdając sobie sprawę, że dla młodego człowieka pierwsze kroki często potrafią być nerwowe i stresujące. Gwarantujemy – z nami nie będzie to problemem!

Terminy treningów (trzy razy w tygodniu):

  • Poniedziałek: godz. 17:00 – 20:00.
  • Czwartek: godz. 17:00 – 20:00.
  • Sobota: godz. 9:00 – 11:00.