Lekcje prywatne

13923567_1042454539202054_4318364011793941031_o

Oferta prywatnych lekcji w STS „TRIO” skierowana jest zarówno do osób chcących poznać podstawy gry w tenisa stołowego, znajdujących się na etapie początkującym, jak i zawodników zainteresowanych dalszym rozwojem już nabytych umiejętności.

Program treningów

Program naszych treningów koncentruje się przede wszystkim na doskonaleniu techniki (ćwiczenie zagrań: półwolej backhand, forehand, przebicie, serwis, odbiór, top-spin, a także koordynacja pracy nóg), poprawieniu jakości w grze, eliminacji błędów oraz wprowadzaniu do gry nowych elementów taktycznych. Każdemu dajemy szansę sprawdzenia swoich umiejętności przy stole w pojedynku z członkami naszej profesjonalnej kadry trenerskiej.

Współpraca ze szkołami i organizacjami

Otwarci jesteśmy również na współpracę ze szkołami, klubami tenisa stołowego, stowarzyszeniami i innymi organizacjami z terenu Podkarpacia. Dla zainteresowanych istnieje możliwość przeprowadzenia instruktażowo – pokazowych lekcji dla dzieci i młodzieży (wraz z dojazdem na miejsce, do konkretnej miejscowości). Wszelkie warunki tego typu inicjatyw ustalane są indywidualnie.

Cennik

  • Zajęcia indywidualne: 1 godzina – 70 zł, 2 godziny – 120 zł.
  • Zajęcia w grupach (do 5 osób): do ustalenia.