Obóz sportowy "Trenuj z Najlepszymi"

Treningi pod okiem profesjonalistów, doskonała zabawa, nowe znajomości i wspólna pasja

Organizowany już po raz ósmy, wakacyjny obóz "Trenuj z Najlepszymi  - Wakacje 2019" to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy chcą rozwinąć własne umiejętności gry w tenisa stołowego. Szereg solidnie przepracowanych dni treningowych każdemu uczestnikowi obozu pozwoli podnieść poziom sportowy, poznać nowe możliwości techniczne i rozwiązania taktyczne, czy wreszcie zbudować formę na nadchodzący sezon jesienny. W tym roku spotykamy się w dwóch terminach! Czekamy na Was w doskonale przygotowanych i wyposażonych obiektach Kampusu Politechniki Rzeszowskiej w Rzeszowie.

Program szkoleniowy

Pod hasłem "Trenuj z Najlepszymi - Wakacje 2019" kryje się:
 • trening pod okiem profesjonalnych trenerów,
 • dostęp do najwyższej klasy sprzętu do tenisa stołowego,
 • dziesiątki godzin gry z doskonałymi sparingpartnerami,
 • bogate zaplecze gastronomiczne i baza noclegowa.
Program szkoleniowy obozu przewiduje:
 • trening na stołach – 3 razy dziennie,
 • trening na wiele piłek,
 • trening indywidualny,
 • zajęcia taktyczne,
 • zajęcia z psychologiem sportowym,
 • zajęcia ogólnorozwojowe i sporty uzupełniające.
Kadra szkoleniowa (opieka nad uczestnikami obozu – 24 godziny na dobę):
 • Tomasz Lewandowski (mistrz Polski w grze pojedynczej, mistrz Polski w grze podwójnej, wielokrotny medalista mistrzostw Polski),
 • Karol Paśko (trener – koordynator Kadry Województwa Podkarpackiego),
 • Maciej Chojnicki (psycholog sportu),
 • Szymon Polaszek (trener tenisa stołowego),
 • 3-4 instruktorów tenisa stołowego,
 • 3 trenerów na poziomie ekstraklasy,
 • 6 sparingpartnerów.
Oprócz zajęć z tenisa stołowego, prowadzona będzie kontynuacja warsztatów z psychologii sportu, których tematem będzie "lęk przed porażką". Warsztaty prowadzone będą przez Macieja Chojnickiego – studenta psychologii sportu, trenera drużyny UKS Return Piaseczno i byłego reprezentanta Polski w kategorii wiekowej juniorów. Dodatkowo przewidujemy zajęcia z teorii tenisa stołowego i analizę własnego stylu gry. Umiejętności, które zawodnicy nabędą podczas warsztatów:
 • formułowanie celów sportowych,
 • relaksowanie się po treningach i przed ważnymi zawodami,
 • poprawa koncentracji uwagi,
 • optymistyczne myślenie.
Poza zajęciami z tenisa stołowego, na naszych podopiecznych czekają m.in. : ścianka wspinaczkowa, park linowy, kino oraz gry i zabawy (m.in. piłka nożna, siatkówka).

Terminy - Rzeszów

I termin (1400 zł/osoba): 14 - 23 lipca 2019 r.
II termin (1400 zł/osoba): 4 - 13 sierpnia 2019 r.

Miejsce: Kampus Politechniki Rzeszowskiej (ul. Poznańska 2, Rzeszów). Restauracja i miejsca noclegowe – w bezpośrednim sąsiedztwie hali sportowej.
Zakwaterowanie: Dom Studencki „Alchemik” (pokoje 2-, 3-osobowe).
Wyżywienie: Restauracja „Kwant” (śniadania i kolacje „szwedzki stół”, obiad).
Otoczenie:
 • boisko do piłki nożnej,
 • boisko do koszykówki,
 • boisko do siatkówki plażowej,
 • siłownia,
 • sauna,
 • basen.

Warunki uczestnictwa

Każdy uczestnik obozu zobowiązany jest posiadać aktualne badania lekarskie (przeprowadzone w poradni sportowo-lekarskiej lub przez lekarza z uprawnieniami do prowadzenia badań lekarskich sportowców), wypełnioną kartę uczestnika obozu oraz przepisowy sprzęt do tenisa stołowego. Zapisy na obóz przyjmujemy pod numerem telefonu 788 151 579 lub drogą elektroniczną, na adres karolpasko@op.pl. W zgłoszeniu elektronicznym prosimy zawrzeć podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, wiek) oraz numer telefonu kontaktowego.

Tak było podczas naszych poprzednich letnich obozów:

O nas

Dlaczego warto skorzystać z oferty Szkółki Tenisa Stołowego "Trio"

Przyjazna atmosfera

Nasze zajęcia łączą w sobie profesjonalny trening i zabawę. Stwarza to niepowtarzalny klimat niezbędny do nauki i efektywnego rozwoju, zapewniając przy tym poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki temu każdy wychodzi z zajęć uśmiechnięty i zadowolony.

Indywidualne podejście

Każdego młodego adepta STS „Trio” traktujemy indywidualnie. Stwarzamy mu optymalne warunki rozwoju, dopasowane do już nabytych przez niego umiejętności i predyspozycji. Naszym celem jest jak najlepsze wykorzystanie posiadanego talentu i potencjału.

Profesjonalna kadra

Ucz się od mistrzów! Szkółka jest prowadzona pod okiem Tomasza Lewandowskiego – aktualnego mistrza Polski seniorów w tenisie stołowym, czołowego zawodnika Superligi mężczyzn oraz grającego trenera zespołu KU AZS Politechniki Rzeszów.

Treningi dla dzieci i młodzieży

Poprzez zabawę pomożemy każdemu postawić pierwsze kroki przy tenisowym stole

Treningi dla dzieci
Prowadzone systematycznie treningi dla dzieci i młodzieży stanowią fundament codziennej działalności STS „TRIO”. Propozycja ta przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku szkolnym (od 6 do 14 lat), chcących zgłębić tajniki gry w tenisa stołowego i odnaleźć w ten sposób nową pasję.

Program treningów

Nasza szkółka stawia przede wszystkim na regularność. Trzy spotkania w tygodniu (26 godzin miesięcznie) to dla każdego z młodych adeptów solidna dawka ćwiczeń, nie tylko wpływająca korzystnie na ogólną kondycję, ale jednocześnie pobudzająca do działania umysł i kształtująca odpowiednio charakter. Nie od dziś wiadomo, że tenis stołowy jest dyscypliną, która w wyjątkowo skuteczny sposób zaszczepia w młodym zawodniku wytrwałość w dążeniu do celu, umacnia więzi, uczy współdziałania, systematyczności, punktualności czy sumienności.

Treningi dla dzieci i młodzieży w STS „TRIO” są więc znakomitą formą bezpiecznego i aktywnego spędzenia czasu, pod okiem profesjonalnych trenerów i pedagogów. Nauczymy grać w tenisa stołowego każdego chętnego, zdając sobie sprawę, że dla młodego człowieka pierwsze kroki często potrafią być nerwowe i stresujące. Gwarantujemy – z nami nie będzie to problemem!

Terminy treningów (trzy razy w tygodniu):

 • Poniedziałek: godz. 17:00 - 20:00.
 • Czwartek: godz. 17:00 - 20:00.
 • Sobota: godz. 9:00 - 11:00.

Zajęcia dla wszystkich

Zapraszamy na obiekty Politechniki Rzeszowskiej - przez trzy dni w tygodniu

Zajęcia dla wszystkich
Wszyscy chętni do spróbowania własnych sił przy stole tenisowym - bez względu na stopień zaawansowania - mogą korzystać z obiektów Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Poznańskiej 2a w Rzeszowie.

Do dyspozycji oddajemy halę, na której toczone są mecze LOTTO Superligi Mężczyzn (z udziałem drużyny Fibrain AZS Politechnika Rzeszów), a także najwyższej jakości stoły do gry w tenisa stołowego.

Koszt miesięcznego karnetu uprawniającego do wstępu na halę wynosi 100 zł (płatne na miejscu). Pamiętajmy, by zabrać ze sobą sprzęt do gry oraz zmienne obuwie na białej podeszwie.

Dostępność hali (trzy razy w tygodniu):

 • Wtorek: godz. 17:00 - 20:00.
 • Środa: godz. 16:00 - 18:00.
 • Piątek: godz. 15:00 - 17:00.

Wideo

Zobacz jak wyglądają nasze treningi w hali przy ul. Poznańskiej 2a w Rzeszowie

Lekcje prywatne i pokazowe

Chętnie nawiążemy zarówno indywidualną, jak i szerzej zakrojoną współpracę

13923567_1042454539202054_4318364011793941031_o
Oferta prywatnych lekcji w STS „TRIO” skierowana jest zarówno do osób chcących poznać podstawy gry w tenisa stołowego, znajdujących się na etapie początkującym, jak i zawodników zainteresowanych dalszym rozwojem już nabytych umiejętności.

Program treningów

Program naszych treningów koncentruje się przede wszystkim na doskonaleniu techniki (ćwiczenie zagrań: półwolej backhand, forehand, przebicie, serwis, odbiór, top-spin, a także koordynacja pracy nóg), poprawieniu jakości w grze, eliminacji błędów oraz wprowadzaniu do gry nowych elementów taktycznych. Każdemu dajemy szansę sprawdzenia swoich umiejętności przy stole w pojedynku z członkami naszej profesjonalnej kadry trenerskiej.

Współpraca ze szkołami i organizacjami

Otwarci jesteśmy również na współpracę ze szkołami, klubami tenisa stołowego, stowarzyszeniami i innymi organizacjami z terenu Podkarpacia. Dla zainteresowanych istnieje możliwość przeprowadzenia instruktażowo – pokazowych lekcji dla dzieci i młodzieży (wraz z dojazdem na miejsce, do konkretnej miejscowości). Wszelkie warunki tego typu inicjatyw ustalane są indywidualnie.

Cennik

 • Zajęcia indywidualne: 1 godzina - 70 zł, 2 godziny - 120 zł.
 • Zajęcia w grupach (do 5 osób): do ustalenia.

Odzież sportowa "Trio"

Wysokiej jakości koszulki polo oraz spodenki - w różnych wersjach kolorystycznych

Z przyjemnością przedstawiamy kolekcję odzieży sportowej "Trio". Koszulki polo męskie wykonane z wysokiej jakości oddychającego i szybkoschnącego materiału, utrzymującego suchość ciała - idealne dla sportowców. Wyprodukowane w Polsce. Nasz asortyment obejmuje koszulki w pięciu wersjach kolorystycznych oraz spodenki w dwóch kolorach.

Oferta specjalna dla Klubów (min. 5 kompletów) – 110 zł (komplet).

Partnerzy

Serdecznie dziękujemy firmom wspierającym działalność naszej Szkółki

Kontakt

Szkółka Tenisa Stołowego "Trio"

ul. Poznańska 2
35-084 Rzeszów

Kontakt bezpośredni:

Tomasz Lewandowski

- tel. 668 012 249
- e-mail: tomaszlewandowski12@gmail.com

Karol Paśko

- tel. 788 151 579
- e-mail: karolpasko@op.pl